Opel Corsa

Pripravte sa na budúcnosť. Opel Corsa 

Limitovaná edícia už za 14 490 €.

Poznajte Corsu – v nemecku vyrobený mestský automobil pripravený na budúce výzvy, ktorý kombinuje každodenné radosti z jazdy s pokročilými technológiami typickými pre veľké vozidlá.

Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Corsa

Máte záujem o ešte výraznejší športový dizajn? Potom je pre vás vhodná športová konfigurácia GS Line, ktorá ponúka unikátny dizajn vrátane specifických predných a zadných nárazníkov, chrómovanej koncovky výfuku a výnimočných diskov na kolesách.

Červené dekoračné elementy v interiéri, unikátne športové sedačky, tmavý obklad stropu a zliatinové športové pedály zabezpečujú, že varianta GS Line neponúka len výborné jazdné vlastnosti, ale tiež pôsobí vizuálne atraktívne.

Nový Opel Vizor® integruje najnovšie svetelné technológie, otvory pre prívod vzduchu a logo značky Opel do jedného vizuálneho prvku. Týmto spôsobom poskytuje novému modelu Opel Corsa jedinečnú a nápadnú identitu.

Aká je vaša preferencia v štýle? Pri voľbe elegantnej farebnej strechy máte možnosť doplniť svoju obľúbenú karosérovú farbu o čiernu alebo bielu. Obohaťte svoj zážitek výberom panoramatického strešného okna a do interiéru svojej Corsy vpustite viac prirodzeného svetla.

Vidieť a byť videní. Maticové svetlomety IntelliLux LED®, po prvýkrát v tejto triede vozidiel, zabezpečujú skvelú viditeľnosť s diaľkovými svetlami, ktoré neobmedzujú ostatných vodičov. Spoľahnite sa na dokonalé osvetlenie v každej situácii.

Automatický tempomat (ACC) zabezpečuje bezstresovú jazdu. Sám o sebe zvyšuje alebo znižuje rýchlosť a konštantne vám pomáha zachovávať bezpečný odstup od vozidla pred vami.

Počas jazdy zažijete vyššiu úroveň bezpečia a lepší prehľad o situácii. Asistent na udržanie v jazdnom pruhu (LKA) aktívne intervenuje pri nebezpečnom manévrovaní, jemným navedením vozidla späť do pôvodného jazdného pruhu. Systém varovania pred opustením jazdného pruhu (LDP) vás zase upozorní, ak neúmyselne prekročíte hranice pruhu. Oba tieto systémy prispievajú k prevencii smrteľných nehôd zapríčinených únavou alebo zanedbaním pozornosti.

Vychutnajte si intuitívny informačno-zábavný systém, ktorý je jednoduchý na ovládanie a zároveň vám umožňuje zamerať sa na situáciu na ceste. Plne digitálny prístrojový panel vám poskytuje všetky potrebné informácie, ako sú rýchlosť, navigačné inštrukcie a ďalšie relevantné údaje, presne v mieste, kde ich najviac potrebujete – v priamom zornom poli.

Cúvanie sa stáva jednoduchším a bezpečnejším, a to najmä v mestských oblastiach a na tesných parkovacích miestach. Panoramatická spätná kamera vám poskytuje 180-stupňový pohľad zhora na zadnú časť vášho vozidla a jeho bezprostredné okolie. Skôr, ako si uvedomíte, budete manévrovať pri cúvaní ako odborník.

Parkovanie sa stáva ešte jednoduchším. Funkcia rozšíreného parkovacieho asistenta (APA) identifikuje vhodné parkovacie priestory a automaticky ovláda volant. Vašou úlohou je len pridávať plyn a brzdiť. Môže byť parkovanie ešte komfortnejšie?

Ponorte sa aj so spolujazdcom do sedadiel s tromi úrovňami vyhrievania a doprajte svojim rukám komfort vyhrievaného volantu. Keď už sa raz usadíte, už nikdy nebudete chcieť odísť.

Usadte sa pohodlne a užite si každý moment za volantom. V modeli Corsa sedadlá poskytujú vodičovi možnosť masáže, čo zaručuje, že aj po dlhom cestovaní dorazíte do vášho cieľa plní energie a odpočinutí.

Máte mnoho zavazadel? Nebojte sa, batožinový priestor s kapacitou 309 litrov vám poskytne dostatočný úložný priestor. Máte potrebu prepraviť ešte viac vecí? Zložte zadné sedadlá a maximalizujte tak batožinový priestor. Je to ideálna príležitosť pre ambicióznejšie plány.

Svoj ďalší cieľ máte na dosah ruky. Máte na výber medzi systémom Multimedia Navi Pro s 10-palcovou obrazovkou alebo systémom Multimedia Navi s 7-palcovým displejom. V jednoduchosti zvoľte veľkoryso a možnosti cestovania sú neobmedzené.

Hladké a intuitívne používanie. Dotykový displej spolu so systémami Apple CarPlay™ a Android Auto™. Infotainmentové možnosti v novom modele Corsa poskytujú absolútnu slobodu v komunikácii a zábave, vrátane hlasových príkazov a bezdrôtového streamovania hudby cez Bluetooth®.

Nabíjajte svoj inteligentný telefón bez potreby káblov. Jednoducho ho uložte do špeciálnej úložnej schránky a môžete si byť istí, že budete neustále v kontakte so svojimi známymi.

Rad inteligentných služieb sa na cestách stará o vašu bezpečnosť a pripojenie, a to aj počas jazdy na elektrinu.

Motory pre model Corsa stoja úplne v popredí z hľadiska jazdného výkonu a úspornosti. Či už s benzínovým alebo naftovým motorom, prípadne na čisto elektrický pohon, nová Corsa vždy ponúka dynamickú a hladkú jazdu s nízkymi alebo dokonca žiadnymi emisiami.

Spojenie športovej jazdy a pohodlia: Automatická 8-stupňová prevodovka s radiacimi páčkami na volante zvyšuje hospodárnosť a tiež potešenie z jazdy.

Po aktivácii športového režimu jedným stlačením tlačidla zažijete z jazdy ešte viac potešenia. Riadenie auta je potom oveľa priamejšie, plynový pedál reaguje citlivejšie a zvuk motora sa stane výrazne športovejším.

Žiadna akontácia • Doživotný servis • Komplet poistenie
operatívny leasing 

Corsa Edition 1.2

Už od 199 € mesačne
  • Klimatizácia
  • Tempomat s obmedzovačom rýchlosti
  • Audiosystém Multimedia s 7" displejom
  • Varovanie pred vybočením z jazdného pruhu a čelnou kolíziou
  • 16" disky z ľahkých zliatín (8 lúčov)
  • Vyhrievanie predných sedadiel
  • Zadný parkovací asistent
S programom Opel Paušál získate
 Náklady na prihlásenie vozidla
 Fixné úročenie počas celej doby nájmu
 DAŇ Z MOTOROVÉHO VOZIDLA
 POVINNÉ ZMLUVNÉ POISTENIE
 HAVARIJNE POISTENIE
 DOŽIVOTNÝ SERVIS POČAS TRVANIA KONTRAKTU
 TECHNICKÚ ASISTENČNÚ SLUŽBU S NÁHRADNÝM VOZIDLOM - EURÓPA

Opel Corsa
Ihneď na odber 

Skladové vozidlá

Corsa Edition

18 940 € s DPH 

Zľava 4%
Toto auto už za
183 € mesačne
benzín
74 kW
automatická
Zobraziť vozidlo
Top ponuka
Skladové vozidlá

Corsa Smile

15 500 € s DPH 

Zľava 16%
Toto auto už za
158 € mesačne
benzín
74 kW
manuálna
Zobraziť vozidlo
Skladové vozidlá

Corsa GS Line

19 080 € s DPH 

Zľava 8%
Toto auto už za
186 € mesačne
benzín
74 kW
manuálna
Zobraziť vozidlo
Top ponuka
Skladové vozidlá

Corsa GS Line

20 990 € s DPH 

Zľava 9%
Toto auto už za
204 € mesačne
benzín
74 kW
automatická
Zobraziť vozidlo
Skladové vozidlá

Corsa GS

19 340 € s DPH 

Zľava 7%
Toto auto už za
188 € mesačne
benzín
74 kW
manuálna
Zobraziť vozidlo
Predvádzacie vozidlá

Corsa GS Line

19 080 € s DPH 

Zľava 8%
Toto auto už za
186 € mesačne
benzín
74 kW
manuálna
Zobraziť vozidlo

Neváhajte nás kedykoľvek nezáväzne kontaktovať

Vyberte vašu požiadavku 
Údaje o vás 
Vyberte model 
Corsa
Combo
Crossland
Astra
Mokka
Grandland
Zafira
Combo Van
Vivaro
Movano
Vyberte pobočku 
Trnava
Dunajská Streda
Poznámka  

Vložením svojich osobných údajov do formulára beriem na vedomie ich spracovanie podľa podmienok uvedených tu.

 

KM CARS s. r. o. 

  KM CARS s. r. o. Trnava

Po-Pia 8:30 – 17:00 So 8:00 – 12:00

  KM CARS s. r. o. Dunajská Streda

Po-Pia 8:30 – 17:00 So 9:00 – 12:00