Opel Combo Van

Perfektný pre vaše podnikanie. Opel Combo Van 

Už za 18 750 € bez DPH.

Opel je najpredávanejšou značkou úžitkových vozidiel na Slovensku za rok 2021. Poctivý, ultra-praktický a super-variabilný Opel Combo Van odvezie ľudí i náklad s ľahkosťou. Je to perfektný partner pre biznis.

Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van
Opel Combo Van

Model Combo Van s dizajnom typickým pre vozidlá značky Opel bude dokonale reprezentovať váš biznis.

Inteligentná kabína modelu Combo poľahky zvládne viacero úloh naraz. Ponúka totiž zvýšenú polohu za volantom, množstvo úložných riešení, intuitívne ovládacie prvky a mimoriadnu úroveň všestrannosti.

Svetlá LED na denné svietenie sa účinným a úsporným spôsobom starajú o vašu bezpečnosť – a bezpečnosť ostatných vodičov – počas jazdy cez deň.

Model Van s pôsobivou maximálnou dĺžkou batožinového priestoru až 3090 mm2 je kompaktný navonok, ale mimoriadne priestranný vo vnútri.

Model Combo s maximálnym objemom nákladného priestoru až 3,8 m3 ponúka dostatok miesta pre všetky vaše prepravné požiadavky, pričom dokáže pohodlne odviezť aj veľmi objemný náklad.

Vďaka vysokej hodnote užitočného zaťaženia 1000 kg nebude pre model Combo žiaden náklad príliš ťažký. Je to skrátka dokonalý partner pre podnikanie.

Po odstránení vyberateľného panela v deliacej priečke za sedadlom predného spolujazdca môžete do vozidle jednoducho uložiť mimoriadne dlhé predmety.

Potrebujete previezť extrémne dlhý náklad, ako napríklad rebrík? Šikovný zadný panel strechy môžete otvoriť do uhla 40 stupňov a dlhšie predmety počas prevozu bezpečne uložiť do vozidla.

S množstvom šikovných odkladacích priestorov má Combo Van priestor pre všetko vaše náradie.

Vďaka lavicovému sedadlu pre spolujazdov sa dopredu zmestia až tri osoby. Ak potrebujete väčší nákladný priestor, môžete sedadlo vyklopiť alebo sklopiť úplne nadol. Prípadne ho zmeňte na stolík a Combo Van na mobilnú kanceláriu.

Keď ste vo vozidle sami a spoločnosť vám robí len náklad, predné sedadlo spolujazdca môžete jednoducho sklopiť nadol na podlahu a získate ešte všestrannejšie využiteľný nákladný priestor.

Priečky na oddelenie nákladu sa starajú o bezpečnosť vodiča a cestujúcich a zabezpečujú náklad, ktorý vďaka tomu neprenikne dopredu do kabíny – môžete si vybrať pevnú priečku alebo priečku s presklenou časťou a mrežou.

Prístup do zadnej časti modelu Combo zjednodušujú jedno- alebo dvojkrídlové posuvné dvere, s ktorými sa nemusíte báť škrabancov počas parkovania v tesných priestoroch.

Vyberte si do zadnej časti modelu Combo výklopné dvere nákladného priestoru alebo asymetrické krídlové dvere s oknom, ktoré vám poskytnú lepší výhľad z vozidla. Oba varianty sú navrhnuté s ohľadom na vaše individuálne potreby.

Combo Van sa dodáva v dvoch dĺžkach – klasická verzia má 4,4 m a verzia Combo Van XL s extra dlhým nákladným priestorom až 4,75 m. Vo verzii dvojkabína sa zasa odvezú piati cestujúci vrátane vodiča.

Nakonfigurujte si svoj model Combo Van výberom zo širokého spektra výkonných a hospodárnych zážihových a vznetových motorov, ktoré ponúkajú skvelú úroveň jazdnej dynamiky.

Vyberte si pre svoje Combo Van päť - alebo šesťstupňovú manuálnu prevodovku s hladkým radením alebo sofistikovanú osemstupňovú automatickú prevodovku – rozhodnutie je len na vás.

Systém automatického núdzového brzdenia s detekciou chodcov vás upozorní na hroziacu zrážku s chodcom alebo iným vozidlom. Ak nezareagujete, vozidlo automaticky zabrzdí.

Štyri airbagy – vrátane airbagu pre vodiča, spolujazdca, ako aj bočných airbagov – ponúkajú vám i vašim cestujúcim vysokú úroveň bezpečnosti na cestách.

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu upozorní vodiča prostredníctvom upozornenia na vybočenie z jazdného pruhu a jemne upraví smer jazdy vozidla, ak sa vaše Combo začne nečakane vychyľovať z jazdného pruhu, takže vám pomáha udržiavať správny smer.

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením číta dopravné značky, aby zaznamenal zmeny povolenej rýchlosti na trase, a navrhuje vodičovi, aby v súlade s tým upravil rýchlosť.

Automatický tempomat udržiava vašu požadovanú rýchlosť v rozmedzí od 30 do 160 km/h a podľa potreby brzdí alebo zrýchľuje, aby sa zachoval pevný odstup od vozidla pred vami, čím vám zaisťuje bezpečnú a pohodlnú jazdu.

Systém upozornenia na ospalosť vodiča analyzuje schému jazdy a na jej základe zisťuje, či vodič nevykazuje známky únavy. Ak systém zachytí signály únavy, spustí niekoľko výstražných upozornení, ktorými vodiča upozorní, aby podnikol potrebné kroky.

Systém ochrany bokov karosérie za pomoci senzorov upozorňuje na prekážky, ktoré počas odbočovania v nízkej rýchlosti nemusí byť vidno na obrazovke informačno-zábavného systému a nemusí na ne upozorniť ani príslušný zvukový signál.

Vyspelý multimediálny systém Multimedia Navi Pro je plne kompatibilný so systémami Apple CarPlay™ a Android Auto™ a umožňuje vám pripojiť dva smartfóny naraz prostredníctvom dotykovej obrazovky s uhlopriečkou 8".

Multimediálny systém Multimedia Navi Pro s pokročilým hlasovým ovládaním a kompletnou navigáciou vás dostane do cieľa cesty bez stresu. Stačí si zvoliť cieľ cesty a mapa satelitnej navigácie vám ukáže trasu.

Systém bezdrôtového nabíjania v modeli Combo Van vám umožňuje kedykoľvek si nabiť telefón, keď ste na cestách – a nepotrebujete na to žiadne káble.

Rad inteligentných služieb ponúka novú úroveň bezpečnosti a podpory a stará sa o vaše pripojenie na cestách.

180° širokouhlá panoramatická parkovacia kamera premieta okolie vozidla na dotykovej obrazovke s uhlopriečkou 8". Virtuálne navádzacie čiary na displeji uľahčujú cúvanie.

Model Combo sa stará o váš komfort bez ohľadu na ročné obdobie. Keď udrú mrazy, udržia vás v teple vyhrievané sedadlá a vyhrievaný kožený volant.

Projekčný displej premieta na sklenú plochu za volantom dôležité informácie, ako napríklad rýchlosť, navigačné pokyny a výstrahy systému sledovania pozornosti vodiča, vďaka čomu môžete neustále sledovať dianie na vozovke.

Inteligentný systém kontroly trakcie IntelliGrip zvláda jazdné situácie s nízkym záberom kolies, napríklad počas jazdy po blate, piesku alebo snehu, a ponúka na výber päť rôznych jazdných režimov.

Opel Combo Van
Ihneď na odber 

Skladové vozidlá

Combo Combo Van L1

18 890 € bez DPH 

Zľava 25%
Toto auto už za
321 € mesačne
diesel
75 kW
manuálna
Zobraziť vozidlo
Skladové vozidlá

Combo Combo Van L1

17 700 € bez DPH 

Zľava 26%
Toto auto už za
306 € mesačne
diesel
75 kW
manuálna
Zobraziť vozidlo
Top ponuka
Skladové vozidlá

Combo Combo Van L1

18 392 € bez DPH 

Zľava 23%
Toto auto už za
313 € mesačne
diesel
75 kW
manuálna
Zobraziť vozidlo
Skladové vozidlá

Combo Combo Van L1

18 558 € bez DPH 

Zľava 26%
Toto auto už za
318 € mesačne
diesel
96 kW
manuálna
Zobraziť vozidlo

Neváhajte nás kedykoľvek nezáväzne kontaktovať

Vyberte vašu požiadavku 
Údaje o vás 
Vyberte model 
Corsa
Combo-e Life
Crossland
Astra
Mokka
Grandland
Zafira-e Life
Combo Van
Vivaro
Movano
Vyberte pobočku 
Trnava
Dunajská Streda
Poznámka  

Vložením svojich osobných údajov do formulára beriem na vedomie ich spracovanie podľa podmienok uvedených tu.

 

KM CARS s. r. o. 

  KM CARS s. r. o. Trnava

Po-Pia 8:30 – 17:00 So 8:00 – 12:00

  KM CARS s. r. o. Dunajská Streda

Po-Pia 8:30 – 17:00 So 9:00 – 12:00